Нагородження кращих підприємців року відбулося у Краматорську

Нагородження переможців та лауреатів Одинадцятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області — 2019» відбулось у Краматорську.

У заході взяли участь заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, Президент Донецької торгово-промислової палати Максим Ануфрієв, керівники структурних підрозділів Донецької облдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади, а також підприємці області.

Учасників та переможців у 10 номінаціях відзначили дипломами та почесними нагородами.

Заступник голови Донецької облдержадміністрації зазначив, що підприємці області підтримують її економічний розвиток, особливо в тяжкий для неї час.

«Шановні підприємці, я радий привітати всіх вас від себе особисто та від обласної державної адміністрації із Днем підприємця. Бажаю вам сил. Нехай острах не заважає вам ризикувати, бо який то бізнес без ризику. Щастя та наснаги вам. Зі святом!», — сказав, звертаючись до присутніх, Вадим Філашкін.

Для участі у конкурсі цього року від представників бізнесу було надано 70 заяв з 15 міст і 6 районів Донецької області, однак тільки 30 кращих представників малого та середнього бізнесу стали фіналістами конкурсу.