На зустрічі з правлінням громадської ради обговорювали шляхи вирішення нагальних проблем

Зустріч із правлінням громадської ради відбулася в облдержадміністрації під головуванням очільника області Олександра Куця.

У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ігор Стокоз, директор департаменту інформаційної та внутрішньої політики Наталія Чукова та заступник директора департаменту інформаційної та внутрішньої політики Ольга Ігнатенко.

Метою зустрічі стало вирішення актуальних питань життєдіяльності області та визначення напрямків співробітництва ОДА з громадською радою при облдержадміністрації у 2019 році.

Учасники заходу розглянули питання поводження з безпритульними тваринами, етичні аспекти поведінки виборців під час проведення голосування, створення спостережних рад при лікарнях 3-го рівня в Донецькій області. Обговорення стосувалося також комунікації департаменту охорони здоров’я з мешканцями південної частини області, реконструкції КПВВ «Майорськ», відстрілу диких тварин, відкачування шахтних вод, доступності об’єктів, дуальної освіти, заробітної плати працівникам інклюзивних центрів, легалізації добровольців. Увага присутніх була зосереджена й на проблемних питаннях Лиманської ОТГ, соціального захисту переселенців, незаконної вирубки лісосмуг у Слов’янському районі, а також будівництва олімпійської спортивної бази у м. Слов’янськ.

Голова обласної держадміністрації зауважив, що всі проблеми, що були обговорені на зустрічі, потребують вирішення, особливо ті, що пов’язані з життям та здоров’ям мешканців області.

«Проблеми, що стосуються надання медичних послуг, потребують негайного вирішення, тому що від ставлення лікарів до людей залежить життя і здоров’я громадян. Одразу вирішити це питання не вийде, тому що воно потребує наполегливої багаторічної праці. Наразі у центрі першочергової уваги постають питання контролю діяльності медичних закладів у населених пунктах області, а також надання медичних послуг мешканцям Донеччини, особливо в південній її частині», – підкреслив Олександр Куць.