На «живій карті України» — світлини Донеччини

Маріупольська децентралізація пролунала на Всеукраїнському рівні. Фоторепортаж співробітника управління «Секретаріат ради» Тетяни Папуш увійшов до кращих робіт, що експонуються в Києві.

Сьогодні в Україні все більше уваги суспільства приділяється питанням адміністративно-територіального реформування, а саме – реформі з децентралізації влади в країні. Аби сприяти конструктивному діалогу між державними та недержавними структурами на місцевому, регіональному та національному рівнях, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» збільшує рівень довіри до процесу реформування серед населення та посилює відчуття причетності та залученості до реформи всіх зацікавлених сторін.

Наприкінці минулого року в Києві відкрилася виставка «Великі світлини маленьких місць. Моя громада — наше майбутнє».

«Необхідно, щоб жителі мали змогу брати участь у розвитку своєї громади. Тому важливо, щоб вони цінували власні громади, цінували те місце, де живуть, і пізнавали їх красу, традиції та культуру. Ці фотографії дають гарне уявлення про те, що таке насправді Україна. Це і прекрасна природа, і ландшафти, але це і люди. Ми можемо на них побачити результати реформи децентралізації, як живуть поряд різні покоління, і те, що є відповідальність одне за одного. Це дуже жива картина України», — говорить представниця Програми «U-LEAD з Європою» Астрід Коль.

З 1200 фотографій, які надійшли на конкурс, відібрали 50 знімків. Наразі виставлено 16. Приємно, що Донеччина знову отримала визнання на цій виставці, – нашу область представила мешканка Маріуполя Тетяна Папуш.

«Всі зміни, реформи, перетворення, які відбуваються в країні, — це, в першу чергу, люди. Їх емоції, реакції створюють загальний клімат у країні та настрій. А такі конкурси допомагають усвідомити, як важливо дивитися навколо, милуватися кольоровими та неповторними персонажами, відчувати настрої своїх жителів», — ділиться враженнями Тетяна Папуш.

Віра ІЛЬЇНА