На опорних школах тривають роботи з реконструкції

Чіткі графіки виконання ремонтних робіт і їх неухильне дотримання — про це йшлося під час проведених зустрічей голови Донецької облдержадміністрації Павла Кириленка з представниками підрядних організацій, які ремонтують опорні школи, безпосередньо на об’єктах реконструкції.

Впродовж  робочої поїздки очільник області об’їхав найбільш «проблемні» об’єкти, серед яких — Великоновосілківська, Кальчицька і Нікольська школи.

На кожній з них Павло Кириленко зустрівся з підрядниками та керівниками навчальних закладів і місцевих громад, спільно з якими були обговорені проблеми та намічені шляхи їх вирішення. Кожен підрядник взяв на себе зобов’язання завершити ремонти в чітко обумовлені терміни.

«Дякую усім активним громадам, хто контролює проведення ремонтів, звертається з проблемними питаннями — у тому числі і на мою сторінку у Фейсбуці, — наголосив голова облдержадміністрації по завершенні перших зустрічей. – Надалі планую об’їхати усі школи, які ремонтуємо коштом обласного бюджету, де виникають проблеми з проведенням ремонтних робіт».