На кожній світлині – портрет солдата…


«Портрет солдата» — фотовиставка під такою назвою відкрилась у Краматорську в приміщенні Медіа-центру Донецької облдержадміністрації.
Вперше широкому загалу благодійну фотовиставку «Портрет солдата» представили в липні 2015 року в Українському кризовому медіа-центрі в Києві. Після презентації в столиці експозиція поїхала до США, де вже була представлена в Бостоні (столиця штату Массачусетс), Ралі (столиця штату Північна Кароліна) та у Вашингтоні в Капітолії (Будинок Конгресу США).
У Краматорську до уваги глядачів представили близько сорока світлин. Організаторами заходу виступили Андрій Поляков — керівник громадської організації «Військово-патріотичне об’єднання учасників АТО в Донецькій області «Справедливість», у партнерстві з ГО «Союз ветеранів АТО Донбасу» за підтримки департаменту інформаційної та внутрішньої політики Донецької обласної держадміністрації.
До експозиції «Портрет солдата» увійшли світлини чоловіків, які добровольцями або за призовом брали участь у військових діях на Сході нашої країни. Упродовж року автор записувала історії війни з вуст її учасників. На виставці представлені портрети лише деяких захисників нашої країни. Це спроба познайомити суспільство з людьми, які не залишилися байдужими до подій на Сході й ризикували своїм життям, керуючись власними переконаннями. Фотографії мають напівдокументальний характер: портрети об’єднані з цитатами воїнів, де відтворені їхні думки, мотиви, переживання та військовий досвід.
Виставка діятиме в Краматорську впродовж двох тижнів, і кожен охочий може відвідати її безкоштовно. А вже наприкінці вересня герої світлин безмовно розповідатимуть свої історії в Харкові.
Роман БАЛАБОЙКО