На Донеччині відновлено електропостачання об’єктів компанії «Вода Донбасу»

 

У Донецькій області згідно з дорученням Президента України відновлено електропостачання об’єктів комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу», що раніше були відключені приватним акціонерним товариством «ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля» на вимогу «Укрінтеренерго» через заборгованість за спожиту електроенергію. Про це поінформували у прес-службі Донецької облдержадміністрації.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський заявив про необхідність врегулювання питання електропостачання об’єктів КП «Вода Донбасу» та недопущення відключення води на Донбасі. Після цього Кабінет Міністрів України своїм рішенням заборонив застосовувати будь-які обмеження постачання електроенергії комунальному підприємству «Вода Донбасу», яке є ключовим постачальником питної води для населених пунктів регіону. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні Уряду 5 липня.

За повідомленням адміністрації КП «Вода Донбасу», з 9 липня відновлено електропостачання низки важливих об’єктів, що забезпечують подачу води в населені пункти регіону. Серед них — Артемівська фільтрувальна станція (забезпечує подачу води в населені пункти Бахмут, Соледар, Парасковіївка, Благодатне, Бахмутське, Покровське), Білокузьминівська насосна станція (забезпечує подачу води в населені пункти Білокузьминівка, Віролюбівка, Новодмитрівка, Молочарка, Стінки, Іжевка). Також відновлено енергопостачання насосної станції четвертого підйому Другого донецького водопроводу, яка забезпечує подачу води в населені пункти Катеринівка, Клебан-Бик, Зоря, Романівка, Петрівка, Новгородське, Степове, Александрово-Калинове, Яблунівка, Щербинівка.

Згідно з інформацією комунального відомства, наразі вирішується питання щодо  відновлення електропостачання резервного електричного введення насосної станції першого підйому каналу Сіверський Донець-Донбас.