На Донеччині відкрили модернізовані блокпости

У Донецькій області стартував другий етап реформування, який передбачає переформатування діяльності блокпостів.  За інформацією ГУ Національної поліції регіону, мета реформування — забезпечити належні умови для пропускного режиму й несення служби.

На першому етапі переформатування діяльності блокпостів їх кількість було зменшено втричі. Натомість були введені в дію понад 100 мобільних постів, завдяки чому вдалося збільшити поліцейську присутність у віддалених населених пунктах.

Оновлення насамперед відбулося на двох найбільших блокпостах — у Слов’янському районі та поблизу Костянтинівки, які мають стратегічне значення. Перший є останнім бар’єром на півночі регіону й перекриває майже всі об’їзні дороги, що мають вихід до Харківської області. Інший розташований на перехресті магістралей, що з’єднують північ і південь.

«Два з перших блокпостів, що поблизу Слов’янська та Костянтинівки, реконструйованих у рамках проведення операції Об’єднаних сил, повністю переобладнані й оснащені сучасною технікою. Це дозволить громадянам швидко і зручно проходити контроль, а поліцейським — якісно виконувати свої обов’язки щодо забезпечення публічної безпеки», — повідомили у прес-службі Нацполіції.

Роботу оновлених постів проінспектували Командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв і заступник голови Нацполіціі Костянтин Бушуєв.

Щодня через кожен з цих блокпостів проходить від 2 до 3 тисяч громадян і понад 1500 транспортних засобів. Цілодобову службу на стоп-контролях несуть місцеві поліцейські й додані сили з інших областей, зокрема батальйони поліції особливого призначення.

Олена ФІРСОВА