НА ДОНЕЧЧИНІ ВІДКРИЛАСЯ ПОСТІЙНА ВИСТАВКА, ПРИСВЯЧЕНА СУЧАСНІЙ ІСТОРІЇ

Експозиція «Краматорськ.  Сучасні події» представлена в Музеї історії до п’ятої роковини початку збройної агресії Росії проти України

Музей історії Краматорська відкрив двері нової зали, присвяченої подіям сучасної історії — коли північні міста Донеччини були в окупації проросійських бойовиків у 2014 році.

На експозиції представлені світлини, які розповідають про хронологію подій визволення міста, про загиблих  краматорців — Героїв Небесної сотні, учасників бойових дій, волонтерів, активістів, які віддали свої життя, захищаючи Україну. За словами працівників музею, експозиція буде постійно оновлюватися і поповнюватися новими експонатами.

Тут не було байдужих. Прийшли ті, кому болить душа за рідний край, хто вболіває серцем і вчинками за Батьківщину.

Серед присутніх — рідні героїв, що навік вкарбували свої імена у людській пам’яті, відстоюючи мир. Прийшли представники громадських організацій, які завжди активні і відгукуються на всі суспільні проблеми із життя регіону. Були волонтери, чиє покликання – нести милосердя. Також на відкритті нової зали були присутні генерал-майор Сергій Кривонос , який особисто в 2014 році командував обороною краматорського аеродрому та перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко.

Генерал- майор розповів присутнім про події, що відбувалися 5 років тому, і побажав всім миру, який можливий тільки при повній перемозі. Ірина Геращенко приєдналася до слів Сергія Григоровича та подякувала всім захисникам України, які звільняли міста і села Донеччини.

Далі присутні вшанували  хвилиною мовчання пам’ять  всіх тих, хто поклав своє  життя за свободу та  незалежність українського народу.

Нова постійна експозиція «Краматорськ. Сучасні події » відкрита для всіх бажаючих доторкнутися до історії міста. Створення нової експозиції стало можливим завдяки підтримці Громадського бюджету в процесі реалізації одного з проектів Музею історії міста.

Діана МАЛІК