На Донеччині обговорили підготовку до ЗНО-2019

У Краматорську відбулася робоча нарада з питань організації проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО-2019) під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Ігоря Стокоза.

Під час наради присутніми були обговорені питання щодо підготовки та проведення ЗНО результатів навчання у 2019 році, забезпечення безпеки проведення ЗНО та організації широкомасштабної інформаційної кампанії.

Спільним наказом департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти затверджено 67 пунктів проведення ЗНО.

Загалом зареєстровано 14 910 учасників ЗНО-2019, з них 834 учасники з тимчасово непідконтрольних територій Донецької області. На території області визначено 11 базових округів проведення ЗНО — Бахмут, Волноваха, Добропілля, Костянтинівка, Краматорськ, Курахове, Маріуполь, Покровськ, Селидове, Слов’янськ, Торецьк (за узгодженням з Українським ЦОЯО).

У містах Краматорськ, Маріуполь, Слов’янськ працюватимуть 6 пунктів перевірки завдань відкритого типу з української мови і літератури, математики та англійської мови. До роботи на пунктах проведення ЗНО-2019 залучено 3754 педагогів.