На Донеччині до кінця року будуть відкриті 10 опорних шкіл

Цього року в Донецькій області планується відкрити 10 сучасних опорних шкіл. Навчальні заклади будуть забезпечені новим  обладнанням.

Згідно з перспективним планом розвитку Донецького регіону, до початку нового навчального року будуть капітально відремонтовані школи в Авдіївці, Новогродівці, Слов’янську (школа №13), Селидовому, Нікольському, Красногорівці, Костянтинівці, Сіверську, Краматорську та в с. Світле Добропільського району.

Зокрема планується відремонтувати покрівлю, фасад, внутрішні приміщення. Також будуть відповідати сучасним вимогам по завершенні ремонту системи опалення, водопостачання, водовідведення, вентиляції, електропостачання. Планується впорядкувати й прилеглу до навчальних закладів територію.

У школах кардинально змінять вигляд і наповнення спортивні зали, їдальні, майстерні.  Планується забезпечити сучасним спеціальним обладнанням кабінети фізики, астрономії, інформатики, біології.

Як наголошують у департаменті освіти та науки облдержадміністрації, стильне оформлення, сучасне обладнання та комфортні умови у приміщеннях необхідні для належної організації навчального процесу та  виховання талановитої, освіченої молоді.