Молодіжні центри – для розвитку громад

Ще три молодіжні центри відкриті наприкінці року на Донеччині. Тепер молодь Нікольського, Вугледару та Білозерського має місце для власного розвитку та розвитку своїх громад. У нових центрах для дітей та молоді будуть проводити майстер-класи, тренінги та семінари з тем, які є важливими для кожного міста. Хоча центри об’єднані спільною ідеєю, всі вони є різними.
Зараз у Донецькій області вже працюють 60 молодіжних центрів, сорок з яких відкриті за сприяння громадських організацій та приватних підприємців. До кінця року мають розпочати роботу ще майже двадцять вільних просторів. Представники обласної влади запевняють, що робота з молодіжними центрами буде продовжена й у наступному році.
Усі молодіжні центри створені за програмою очільника області Павла Жебрівського «Гідна країна для гідних людей». Варто зауважити, що центри можуть брати участь у грантових програмах для покращення умов своєї праці та розвитку можливостей.
«Для нас зараз важливим є змістовне наповнення центрів. Мало просто зробити ремонт та надати меблі. Ми маємо навчити працювати з молоддю, шукати нові методики та можливості. Ці молодіжні центри мають виховувати дітей, готувати для самостійного дорослого життя», — наголосив заступник голови облдержадміністрації Ігор Стокоз, який взяв участь у відкритті молодіжного центру у Білозерському.