Молоде поповнення склало військову присягу у Маріуполі

У військовій частині 3057 відбулися урочисті заходи з нагоди складання військової присяги молодим поповненням22 червня на стройовому плацу військової частини 3057 гвардійці склали присягу на вірність українському народові. Вони з гордістю в очах, один за одним виходили зі строю для складання священної клятви перед українським народом, зобов’язуючись мужньо та віддано захищати суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.

«Сьогодні Ви перегортаєте нову сторінку в своїй біографії. Попереду Вас чекає нелегкий шлях оволодіння військовою справою та удосконалення професійної майстерності. Ви прибули в солдатську сім’ю молодими юнаками, а повернетесь зрілими людьми, які пройшли справжній іспит максимальної зібраності, фізичної витримки та міцної дисципліни», — звернувся до молодих воїнів начальник штабу частини полковник Сергій Совінський.

На військовому ритуалі були присутні батьки, рідні та близькі новобранців, які зі сльозами радості та гордості спостерігали за цією знаменною подією.

«Схвильована за сина, та впевнена — він впорається з усіма труднощами, я їм пишаюся. Знаю, що той життєвий досвід, який дасть Нацгвардія, йому в житті знадобиться, а поки буду чекати свого захисника», — поділилася мати гвардійця.

Наприкінці церемонії військовий священик Маріупольського полку НГУ протоієрей Любомир благословив юнаків.

Вадим Вигінний