Молодь Донеччини може отримати гранти на власний бізнес

Молодь Донецької області має можливість отримати гранти за програмою «EU4Youth», спрямованої на підтримку малого бізнесу та розвиток самозайнятості.

Проект «EU4Youth» реалізується на території Донецької області Датською Радою у справах біженців — Датською Групою з розмінування в партнерстві з Маріупольським Союзом Молоді за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Метою проекту є створення можливостей отримання доходів і працевлаштування для молодих внутрішньо переміщених осіб і молоді, яка постраждала від збройного конфлікту в Україні, шляхом підтримки мікробізнесу, сільськогосподарських ініціатив, самозайнятості та професійної освіти.

Програма передбачає надання 150 мікро-грантів на розвиток бізнесу і підвищення професійного рівня для молоді Донецької області. А саме:

  • Втілення бізнес-ідеї, яка потребує придбання обладнання та матеріалів. Середній розмір кожного гранту складає 830€;
  • Освоєння нової спеціальності, гранти на навчання. Середній розмір кожного гранту складає 375€.

Учасниками «EU4Youth» можуть стати переселенці та особи, які постраждали від збройного конфлікту в Україні, у віці від 18 до 35 років (включно), які зареєстровані та проживають на підконтрольній Україні території Донецької області.

Подавати заявку на мікрогрант та дізнатися подробиці програми можна за посиланням: https://mariupolunion.com.ua

Прийом заявок — до 31 грудня. Анкети будуть оброблятися в міру надходження.

Віра Ільїна