Міжнародне партнерство: У Лиманській громаді відкрили бібліотеку

Після капітального ремонту відкрили Центральну міську бібліотеку. Реконструкція закладу культури  проходила за підтримки уряду Японії та Міжнародної організації з міграції.

Символічно, що об’єкт уведений в експлуатацію в рамках Року Японії в Україні. Цього року виповнюється 25 років встановленню дипломатичних стосунків поміж нашими державами.

На виконання капітальних робіт у Лимані уряд Японії виділив 35 тиcяч доларів США. Це не перший такий інфраструктурний проект, який на Донеччині фінансує Японія. Минулого року за їхньої підтримки було відкрито оновлену бібліотеку в Бахмуті та відділення пошти в Миколаївці.

Під час урочистого відкриття відремонтованої бібліотеки голова обласної держадміністрації Павло Жебрівський висловив щиру подяку уряду Японії за підтримку регіону в такий складний час. Він зауважив, що між нашими країнами існує багато історичних паралелей, тому зараз співпраця стане запорукою міцної дружби на довгі роки.

«Сподіваюся, що найближчим часом ми спільними зусиллями зможемо реалізувати багато проектів, які зроблять життя людей більш комфортним. Важливо те, що у громадах є ініціативні групи, які знають свої проблеми та шукають шляхи їх вирішення», – зазначив очільник області.

Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шигекі Сумі зауважив, що Японія продовжуватиме підтримувати міжнародні проекти з розвитку громад і готова в подальшому інвестувати в Лиманську громаду.

«У оновленій бібліотеці громада Лиману отримала не тільки бібліотеку як таку, а й простір для спілкування мешканців, формування ініціативних груп. Це дозволить громаді більш динамічно розвиватись і покращувати своє місто», – заявив Шигекі Сумі.