«Місцева громада чекала на відновлення роботи цього дитсадка понад 20 років»

Наприкінці серпня 2016 року за участі Президента України Петра Порошенка та голови Донецької обласної держадміністрації Павла Жебрівського був урочисто відкритий дитсадок «Аліса» у Мангуші.

Дитсадок у Мангуші, розрахований на 220 місць, відбудовано за останніми технологіями енергозбереження – тепла підлога, енергозберігаючі стіни та вікна. Тут створено всі умови для дітей: облаштовано затишні групи, музичний та спортивний зали тощо.

foto1-ditsadok-alisa

На церемонії урочистого відкриття дитячого садочка глава держави привітав присутніх та зазначив, що місцева громада чекала на відновлення роботи дошкільного навчального закладу понад 20 років.

З 90-х років дитячий садок «Аліса» не функціонував. Реконструкцію установи було розпочато в 2012 році. Однак, через російську агресію на Донбасі, у 2014-2015 роках роботи на об’єкті не проводилися та були поновлені лише наприкінці минулого року.  Кошторисна вартість об’єкту становить 41 млн грн. Реконструкцію здійснено за рахунок коштів державного та обласного бюджетів. Тепер тут розмістяться 8 дитячих груп.