«Мир, ефективна держава, робочі місця»

Під час робочої поїздки Президент Петро Порошенко відвідав металургійний комбінат «Азовсталь», де ознайомився з роботою після капітального ремонту доменної печі №4.

Під час спілкування з трудовим колективом підприємства Глава держави зазначив, що початок реконструкції доменної печі відбувся вже через тиждень після того, як проросійські бойовики залишили місто.

За словами Петра Порошенка, нова доменна піч є ефективною, більш продуктивною та відповідає кращим екологічним стандартам.

IMG_5248

Президент наголосив на важливості залучення інвестицій, що дозволить, у тому числі, підвищити соціальні стандарти, забезпечити нові робочі місця. «Вітчизняні та іноземні інвестори своєю гривнею, доларами та євро голосують за українське майбутнє», — зазначив він.

Очільник держави  підкреслив важливість успішного досвіду реалізації інвестиційного потенціалу, і цьому також сприяє підприємство «Азовсталь».

IMG_5164

Президент нагадав, що в 2014 році та на початку 2015 року підприємство стикнулось зі складнощами в роботі через збройний конфлікт на Донбасі. Було зруйновано логістику, виникали складнощі із забезпеченням підприємства сировиною. Зараз ситуація змінилася і підприємство запрацювало. «Чого зараз очікують мешканці Донбасу? Перше – це мир. Головне, щоб не стріляли. Друге – ефективна влада. І третє – робочі місця», — зазначив Петро Порошенко.