Маріуполь:  У місті з’явиться індустріальний парк

У Маріуполі розробляється концепція створення нового комплексу, який зробив би місто інвестиційно привабливим для підприємців та спонсорів.

Обговорення нового проекту відбулося на засіданнях постійних комісій міськради, під час яких депутати детально вивчили призначення індустріального парку та його користь для жителів міста.

«Парк буде розташований на території колишнього рибоконсервного комбінату на вулиці Консервній, а також на території міського острова, який входить у спеціальну економічну зону«Азов», —  повідомив директор департаменту економіки та структурних реформ міської ради Юрій Кампов. — Такі об’єкти існують і в інших містах України, але особливістю Маріуполя буде саме розвиток рибних ресурсів, і в цій галузі наше місто має перевагу».

Головною метою створення промислового парку «АзовАкваІнвест» є підвищення іміджу міста, сприяння розвитку малого та середнього бізнесу, створення нових виробничих потужностей на основі інноваційних технологій. Інноваційний проект сприятиме зменшенню безробіття, створенню нових робочих місць, поліпшенню добробуту та рівня життя мешканців, і, звичайно, відтворенню рибних ресурсів у Маріуполі. Для будівництва та облаштування промислового комплексу будуть залучені інвестори і спонсорські кошти.

Індустріальний парк «АзовАкваІнвест» буде створюватися шляхом облаштування території з відповідною інфраструктурою для розміщення нових об’єктів у сфері промислового розведення риби, харчового виробництва, спрямованих на економічний розвиток міста й регіону. В індустріальному парку будуть працювати переважно жителі міста.