Маріуполь: Очільник області вручив ключі від нових автобусів

Маріуполь: Очільник області вручив ключі від нових автобусів

15 автобусів підвищеної комфортності і 2 тролейбуси виїхали на вулиці Маріуполя.

Нові автобуси курсуватимуть на маршрутах 15 та 15а. Автобуси розроблені в Республіці Білорусь та відповідають усім сучасним вимогам. Два змінених маршрути з′єднають протилежні частини міста – мікрорайони «Східний» та «Західний». Машини будуть рухатися з інтервалом у 7 хвилин. Протяжність маршрутів сягатиме 20,5 км.

У церемонії вручення водіям ключів від нових машин узяли участь голова обласної держадміністрації Павло Жебрівський та Маріупольський міський голова Вадим Бойченко. Як зазначив очільник Донеччини,  Маріуполь повинен стати флагманом усього українського на Сході країни.

«Сьогодні в Маріуполі на лінію вийшло 15 нових міських автобусів. Автобуси придбані за кошти, які бюджет міста зекономив завдяки системі ProZorro. Для мешканців Маріуполя це справжній подарунок, оскільки вперше одним пасажирським маршрутом з’єднані два віддалені мікрорайони міста – «Східний» і «Західний».
Минулого року ми розробили спеціальну програму розвитку комунального пасажирського транспорту Донеччини. До речі, якраз сьогодні відбувся ще один тендер щодо закупівлі 10 тролейбусів для Краматорська й Маріуполя. Крок за кроком оновлюємо застарілий – і технічно, і морально – комунальний пасажирський транспорт. Ми сформуємо нові стандарти пасажирських перевезень на Донеччині, до яких змушені будуть підтягуватися й приватні перевізники. Наші люди будуть їздити в гідному транспорті».

За словами Павла Жебрівського, в області розроблена програма розвитку комунального пасажирського транспорту. Нещодавно відбувся тендер щодо закупівлі тролейбусів для Краматорська та Маріуполя.

«Крок за кроком ми будемо оновлювати технічно й морально застарілий комунальний пасажирський транспорт. І ми сформуємо нові стандарти пасажирських перевезень на Донеччині», – наголосив голова облдержадміністрації.