Маленький Ярослав разом із поліцейськими відвідує інструктажі на головній площі

Щоп’ятниці співробітники Нацполіції та військовослужбовці Нацгвардії проходять публічний інструктаж перед тим, як заступити на охорону безпеки та громадського порядку у вихідні дні. Серед постійних «глядачів» публічного інструктажу — маленький маріуполець Ярослав, який вже зараз, у свої 5 років готується стати поліцейським.

Щоп’ятнічний інструктаж проходить традиційно на головних площах населених пунктів регіону. Сили поліції спрямовані на протидію нелегальному обігу зброї та боєприпасів. Також на території області тривають одразу кілька спецзаходів, метою яких є недопущення дестабілізації оперативної обстановки.

Під час інструктажу керівники територіальних підрозділів поліції наголошують на миттєвому реагуванні на всі повідомлення громадян.

З серпня на охорону громадського порядку виходить збільшена кількість патрулів. У Маріуполі, Мангушському та Слов’янському районах дбає про безпеку туристична поліція.

Більше півроку участь в інструктажі в Маріуполі бере маленький Ярослав. Цього разу він також прийшов побажати своїм друзям-поліцейським гарного патрулювання. Це є важливою підтримкою для правоохоронців перед виходом на охорону громадського порядку.

Відділ комунікації поліції Донецькій області