Майбутні поліцейські борються з вуличною рекламою наркотиків

Написи на фасадах міських будівель та на зупиночних комплексах із зазначенням незрозумілих слів: «фен», «дуля»  із вказаними акаунтами соціальних мереж викликають справедливе обурення мешканців Слов’янська.

І не тільки тому, що це спотворює місто.  Адже небезпека таких «графіті» в тому, що вони є прямою рекламою наркотиків — таким чином наркоторговці інформують потенційних покупців, у тому числі неповнолітніх,  про місця придбання смертоносного товару…

З метою протидії вуличній рекламі наркотиків правоохоронці та активісти «Ліги майбутніх поліцейських» провели спільну акцію. До складу створеної спеціальної групи увійшли поліцейські, комунальники та представники молодіжних організацій. За підсумками обстежень, проведених комісією з благоустрою, були обрані кілька будівель, на стінах яких перебувала реклама Telegtam-каналів, які займаються розповсюдженням наркотиків.

Озброївшись балончиками з аерозолем і фарбами, активісти зафарбували надписи стінної реклами спочатку прямокутними сірими квадратами, а потім поверх цих прямокутників зобразили написи й малюнки, які б мотивували до творчості та здорового способу життя.

Водночас і з боку мешканців значно зріс рівень відповідального ставлення до написів у громадських місцях. Адже люди з активною громадською позицією не пройдуть байдужо повз таких «банерів» на стінах будинків та під’їздів, що штовхають молодь до фатальних кроків, і вживатимуть заходів до знищення протизаконної реклами.

Представники місцевої влади та правоохоронці також планують посилити відповідну профілактичну роботу серед учнів.

Діана МАЛІК