Майбутні юристи приступили до навчання

До навчання приступили 118 першокурсників Донецького юридичного інституту МВС України та більше 600 учорашніх абітурієнтів  Маріупольського державного університету. У перший день занять з молоддю зустрівся тимчасово виконуючий обов’язки начальника поліції Донецької області Артем Кисько. Поліцейський подякував маріупольським вищим навчальним закладам за співпрацю та запросив майбутніх фахівців на службу в поліцію.

Донецький юридичний інститут, який уже два роки працює в Маріуполі, прийняв 70-х курсантів та 48-х студентів, які будуть цивільними спеціалістами.

Вітання від міністра внутрішніх справ України майбутнім юристам передав проректор ДЮІ Денис Нестеров. У зверненні до курсантів глава МВС відзначив, що сучасна освіта – це основа успішного майбутнього країни, а її складові — докорінна реформа системи МВС, запровадження кращого закордонного досвіду, втілення нових принципів забезпечення поваги до прав людини та державного сервісу у сфері безпеки.

Першокурсників разом із їхніми рідними, друзями, представниками місцевої влади привітали й майбутні колеги — поліцейські.

«Служба в поліції – завжди дуже відповідальна, тягне за собою емоційне та фізичне навантаження. Разом із тим вона є дуже цікавою, надаючи можливість розкрити себе як людину і громадянина. Впевнений, що разом із вами ми зможемо змінити на краще життя нашої країни», — сказав, звертаючись до майбутніх поліцейських, т.в.о. начальника поліції Донеччини Артем Кисько.

Посадовець зазначив, що саме фахова молодь здатна забезпечити прогресивний розвиток поліції. Свідченням того, що правоохоронна діяльність є цікавою для нового покоління, є  вступ цього року на навчання до відомчих вишів близько 300 випускників Донеччини.

Свою підтримку першокурсникам висловила й півторатисячна команда громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських». Діти презентували курсантам, серед яких чимало вихідців з Ліги, свій музичний виступ.

Також Артем Кисько взяв участь у посвяті в студенти Маріупольського державного університету, серед яких випускники шкіл Маріуполя, 6 областей України та інших держав. Вони стануть фахівцями у 31 спеціальності, у тому числі таких актуальних для поліції, як кібербезпека, право, психологія, соціологія.

Нагадаємо, для студентів вишу, який є партнером поліції Донеччини, надається можливість проходження практики в Головному управлінні Нацполіції в Донецькій області.

Відділ комунікації поліції Донецької області