Латвійська Республіка продовжує допомагати Україні

У понеділок, дев’ятого вересня, на майдані перед будівлею Донецької облдержадміністрації відбулась урочиста передача гуманітарного вантажу мешканцям Донбасу від Латвійської Республіки.

Як зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс, цей вантаж став уже шістнадцятим. «Маємо дуже багато політичних декларацій, але практична підтримка теж дуже важлива. Як завжди, ми зібрали одяг, медичні компоненти та інше. Є багато того що зближує наші народи, тому ми і надалі будемо допомагати Україні, допомагати Донбасу для нас це вкрай важливо», — додав Юріс Пойканс. Також він побажав успіхів новому керівному складу Донецької ОДА та привітав українців із дуже значущою та емоційною подією – звільненням політичних в’язнів та поверненням українських моряків. Крім цього, Надзвичайний і Повноважний Посол проанонсував відкриття в наступному році Почесного Консульства Латвійської республіки в Донецькій області.

У свою чергу заступник голови облдержадміністрації Вадим Філашкін подякував від імені Донецької ОДА та мешканців Донеччини представникам Латвійської делегації, а також підкреслив важливість надання цієї допомоги для мешканців Мар’їнки. За словами Вадима Філашкіна, від 2014 року Латвійська сторона надала понад 200 тонн гуманітарної допомоги.

Одразу після передачі цей, шістнадцятий, гуманітарний вантаж буде направлений у Мар’їнку (Донецька область) та Станицю Луганську (Луганська область).

Роман БАЛАБОЙКО