Кремль намагається легалізувати «республіки»

Павло Жебрівський відреагував на визнання в РФ «паспортів «ЛНР» і «ДНР».

Голова обласної держадміністрації Павло Жебрівський негативно оцінює факт визнання так званих «паспортів» та інших «документів», виданих особам, які проживають на окупованих територіях Луганської та Донецької областей ( так званих «ЛНР» і «ДНР»). У подібних жестах Кремля Жебрівський бачить фактичну легалізацію «республік», оскільки визнання «паспортів» без визнання «республік» суперечить нормам юриспруденції.

Очільник Донеччини зазначає, що на такий крок Путін пішов неспроста: ймовірно, це могло бути пов’язано з конференцією з питань безпеки, що проходила в Мюнхені. Отже, Володимир Путін намагається продемонструвати атаку в той час, як проходить Мюнхенська конференція. «Там був щенячий вереск з приводу того, що з приходом Трампа буде дружба. Після того, як бажаного не отримали, вони починають атакувати», — пояснює Жебрівський.

Нагадаємо, 18 лютого президент РФ Володимир Путін видав указ, згідно з яким в Росії тимчасово визнаються документи «громадян» «ЛНР» і «ДНР», включаючи «паспорта» і будь-які інші документи, що засвідчують особу. Путін запевняє, що цей крок потрібен нібито лише в гуманітарних цілях.