Краса природи – справжнє диво

В Краматорську проходить обласна виставка юних майстрів народних ремесл «Природа і творчість».

Обласну виставку-конкурс юних майстрів народних ремесл «Природа та творчість» відкрито в міський дитячій бібліотеці Краматорська. Організатори конкурсу – фахівці Донецького обласного еколого-натуралістичного центру ініціювали його проведення, аби залучити юних майстрів до світу природи засобами народного мистецтва, який несе в собі вікові уявлення про красу і гармонію, звичаї, традиції українського народу.

127 робіт представили на виставці вихованці гуртків та загальноосвітніх закладів з Покровського, Лиманського, Мангуського, Костянтинівського, Бахмутського, Великоновосілківського, Волноваського районів, а також із Краматорська, Торецька, Селидового, Сіверська, Новогродівки, Мирнограда, Костянтинівки, Бахмута.

Роботи виконані в різних техніках  – флористика, квілінг, шкіропластика, паперопластика, ліплення, крокелюр, соломка, різьба по дереву, бісероплетіння. Виставка проходитиме до кінця листопаду, після чого найкращих авторів буде визначено у номінаціях «Флористика», «Морські фантазії», «Натхнення», «Сувенір», «Квіткові візерунки».