Краматорськ: Співпраця буде продовжена

Делегація офісу Данської ради у справах біженців та Данської групи з розмінування відвідала Донеччину. У Краматорську з учасниками делегації зустрівся перший заступник голови облдержадміністрації Євген Вілінський.

«Я знаю про ту велику роботу, що ви здійснюєте в питаннях розмінування й гуманітарній сфері. Ми готові підтримати ці проекти, бо життєво потребуємо в них», – наголосив перший заступник очільника області.

Керівник офісу Данської ради у справах біженців та Данської групи з розмінування у Сєвєродонецьку та Слов’янську Джессіка Карлсон зауважила, що наразі діяльність організацій обмежується лише рівнем фінансування. Утім, за її словами, на території області можуть бути посилені правозахисні заходи й поглиблена цільова підтримка молоді та навчальних закладів.

Під час зустрічі були обговорені результати роботи в Донецькій області за 2016 рік, плани та програми на 2017 рік, допомога ДРБ/ДГР у подоланні проблем населення області.

«У 2016 році наші офіси в Сєвєродонецьку і Слов’янську значно розширилися, щоб покрити нові напрямки роботи з протимінної гуманітарної діяльності, підтримки бізнесу й відновлення житла, надання соціального захисту та допомоги з правових питань. За планами на 2017 рік ми маємо розширити співпрацю з Донецькою облдержадміністрацією та разом вирішувати проблемні питання», – заявила Джессіка Карлсон.