Козацькі забави у колі воїнів-захисників

З давніх-давен в української молоді існує традиція — після напруженого дня проводити дозвілля, зібравшись разом, в єдине коло з піснями, танцями, іграми, розвагами, змаганнями.  Саме такі козацькі забави пройшли в Єлизаветівці Марїнського району.

В гості до місцевої молоді завітали військові 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, які виконують службові завдання в зоні АТО. Між двома утвореними експромтом командами хлопців та дівчат  — «Берегиня» та «Хортиця» було  проведено змагання на спритність, витривалість, кмітливість.

У конкурсі взяли участь десятеро козаків та козачок  доброї волі і могутнього розуму, лихої вдачі та безмежної фантазії. Між ними відбулися цікаві конкурси: «Втеча полоненого козака з полону», «Як козаки через річку переправлялися»,  «Як козаки картоплю саджали»,  «Як козаки кашу варили»,   «Хто швидше з’їсть кашу»,  «Повзунець».

Козаки продемонстрували своє вміння танцювати запальний веселий танок гопак, та позмагалися в пісенному турнірі. Майстерність учасників оцінювало журі у складі  поважних, авторитетних старійшин, серед яких були як керівники органів місцевого самоврядування, педагоги, так і військовослужбовці 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади.

Фінальним акордом було вшанування учасників змагань.