Конкурс проектів щодо розвитку локальної громади

Конкурс проектів щодо розвитку локальної громади та покращення привабливості міста пройшов у Добропіллі. До заходу долучилися представники активної молоді та небайдужі жителі міста.

Основною метою конкурсу було залучення громадян до участі в соціально-економічному та культурному розвитку міста, а також створення умов для втілення та розвитку кожної ініціативи.

Впродовж трьох днів учасники конкурсу, а їх було 46, брали участь у тренінгах із доопрацювання кожного проекту. А на четвертий день пройшов фінал, під час якого кожен із учасників виступав зі своєю презентацією перед експертами від Британської ради, міністерства та міської влади. З 33-х проектів, які стали фіналістами, фінансову підтримку отримали 14. Фінансування для реалізації ідей переможців буде здійснено за рахунок залучених коштів від Британської ради в Україні та співфінансування  Добропільської міської ради.

На конкурсі панувала дружня атмосфера, учасники підтримували один одного оплесками, а конкурсна комісія відзначила різноманітність ідей мешканців Добропілля.