Командувач Об’єднаних сил нагородив військовослужбовців

Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Сирський нагородив військовослужбовців, які тримають оборону в одному з районів Операції ОС, та особисто вручив їм «цінні подарунки».

Серед нагороджених за мужність, самовідданість та високий професіоналізм, виявлені під час виконання бойових та службових завдань, — сержант Василь Талько. Він був призваний по мобілізації у 2014-му році, Згодом уклав контракт зі Збройними Силами України. Брав участь у штурмі Савур Могили, в обороні Дебальцевського плацдарму. Був поранений. Після реабілітації повернувся в район проведення операції Об’єднаних сил.

– Було страшно. Але це війна. Свою землю треба захищати! – зазначив Василь Талько.

Старший солдат Микола Богаченко у 2016-му році пішов на строкову військову службу. Потім уклав контракт. В районі проведення операції Об’єднаних сил з весни цього року, але вже встиг відзначитися і в ході бойових дій і, як командир першої ланки, під час організації служби та оборони позиції.

– Вважаю, що потрапив до найкращого батальйону найкращої бригади. Тут «спекотно». «Ситуації» бувають регулярно. Але це наша справа. Хто, як не ми, її зробить? – сказав Микола Богаченко.