Ключі від квартир – для тих, хто опинився у скруті

Урочисте вручення ключів від квартир 25 молодим сім’ям відбулося в Маріуполі. Такий подарунок обласна влада разом із Маріупольською міськрадою зробили тим, кому ні на кого сподіватися, крім держави, — молоді з числа дітей-сиріт.
«Квартири придбані за рахунок обласного та місцевого бюджетів. Окрім Маріуполя, житло отримали діти-сироти у Волновасі, Мирнограді та селищі Бердянському. Загалом по області цього року буде придбано 85 квартир, — наголосив під час урочистого вручення ключів голова Донецької ОДА Павло Жебрівський. — Програму забезпечення житлом продовжимо й у наступному році. Окрім сиріт, допомагатимемо й переселенцям. Законом передбачене придбання житла для внутрішньо переміщених осіб за такою схемою: 50 відсотків вартості сплачує сама особа, 25 — область, 25 — місцевий бюджет. Зараз ми підготували законопроект зміни до закону про бюджет, щоб Уряд повернув 1 млрд 200 млн грн на житло, які були в минулому році в бюджет зараховані. Держава має підтримати своїх громадян, які опинились у скруті».
Цього ж дня очільник Донеччини Павло Жебрівський і міський голова Вадим Бойченко ознайомилися з умовами, у яких проживатимуть новосели. Власниця однокімнатної квартири в домі по вулиці Латишева Карина Борблік не приховувала своєї радості. Отримане нею житло світле й просторе, а головне – це власні квадратні метри.
Раніше Карина, її шестирічний син та чоловік жили з його батьками. З 10 років Карина як сирота стояла в черзі на отримання житла.
«Відмінна квартира, нам дуже подобається, а умови тут чудові», — підтвердила жінка.