Кінофестиваль «Чілдрен Кінофест 2019» проходитиме на Донеччині

Покази фільмів у рамках фестивалю відбудуться в Краматорську, Маріуполі та Слов’янську.

З 31 травня по 9 червня в Донецькій області пройде кінофестиваль «Чілдрен Кінофест 2019», впродовж якого українські діти зможуть познайомитися як з новітніми європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою.

Заснований в 2014 році, кінофестиваль відбувається в 23 містах України — від мільйонників до регіональних центрів. Минулого року покази фестивалю відвідали більше 42 000 глядачів.

За традицією, до конкурсної програми VI Фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» увійшли сім фільмів для глядачів від 4 років, відібраних на найбільших європейських кінофорумах. Спеціальною подією цього року стане показ класичної комедії «Цирк» — показ присвячений 130-річчю від дня народження видатного режисера Чарлі Чапліна.

Переможець конкурсної програми фестивалю визначається глядацьким голосуванням — на вході в кінозал гості отримують бюлетень, в якому ставлять оцінку фільму. Вхід на всі покази — безкоштовний, за попередньою реєстрацією на сайті фестивалю. Реєстрація на покази стартує 24 травня. Половина місць виділяється організованим групам глядачів із соціально незахищених верств населення: дітям з особливими потребами, сиротам і потерпілим від конфлікту на Сході України.

У Краматорську подивитися фестивальні фільми можна буде в кінотеатрі «Родина». Сеанси будуть безкоштовними, проте для глядачів необхідна попередня РЕЄСТРАЦІЯ, яка починається з 24 травня.

Юні глядачі зможуть подивитися такі стрічки, початок о 8.15:

31.05 — «Зоопарк»

1.06 — «Викрадена принцеса»

2.06 — «Кімната 213»

3.06 — «Каспер і Емма в театрі»

4.06 — «Я — Вільям»

5.06 — «Піпі, Пупа і Розмарі: Таємниця викрадених нот»

6.06 — «Ліс примарною сови»

7.06 — «Цирк»

8.06 — Список фіналістів конкурсу дитячих фільмів

9.06 — «Сторожова застава»

 Олена ФІРСОВА