Юний мешканець Маріуполя допоміг затримати зловмисника на місці злочину

11-річний маріуполець Даніель Апостол допоміг врятувати життя неповнолітній дівчинці.  Відважний хлопчик отримав подяку від керівництва поліції.

«Завдяки цьому відважному хлопчику, ми затримали зловмисника на місці злочину», — наголосили поліцейські, подякувавши школяру, який допоміг затримати підозрюваного у зґвалтуванні. Також начальник поліції Донецької області Микола Семенишин нагородив патрульних поліцейських, як миттєво відреагували на виклик та затримали зловмисника.

Днями у Маріуполі був затриманий чоловік, який підозрюється у зґвалтуванні 11-річної дівчинки. Свідком цієї жахливої події став, як виявилось, дуже небайдужий місцевий мешканець, а саме  Даніель. Хлопчик одразу зателефонував у поліцію та повідомив про місцезнаходження зловмисника.

Керівник поліції Маріуполя Сергій Бичін висловив подяку юному маріупольцю за його небайдужість. Поліцейський подякував матері хлопця за виховання такого відважного сина, а самого Даніеля запросив на службу до поліції, коли той виросте.

Також подяки отримали співробітники патрульної поліції Володимир Соловйов та Валерій Тимошев.  Поліцейські негайно прибули за викликом дитини та затримали підозрюваного.

Центральний відділ поліції Донецької області