Історії успіху: від безробітного до кваліфікованого фахівця

Якщо  до центру зайнятості звертається людина, яка бажає працювати, але не має освіти, або така, що не може знайти роботу за фахом, мріє стати виноградарем, електрогазозварником чи квіткаркою, а жоден навчальний заклад області не готує таких спеціалістів, то розв’язати ці проблеми можна, звернувшись до служби зайнятості.

Тут пропонують дорослому населенню змінити професію або оволодіти новою, підвищити кваліфікацію в сучасних навчальних комплексах – центрах професійно-технічної освіти.

Оперативно реагувати на потребу роботодавців у кадрах дозволяє створена гнучка система професійного навчання безробітних. Це і стажування на робочому місці, і навчання за індивідуальними програмами, з використанням модульних технологій, і дистанційне навчання. За направленням служби зайнятості безробітні навчаються на базі професійно-технічних закладів області, у роботодавців, а ще – у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Андрій Бузаджі звернувся за сприянням у працевлаштуванні до Маріупольського міського центру зайнятості навесні 2018 року. Чоловіка зацікавила пропозиція проходження  навчання в Державному навчальному закладі «Одеський центр професійно-технічної освіти» за спеціальністю електрогазозварник. З квітня Андрій розпочав навчання. Практику після успішного завершення навчання А. Бузаджі проходив у ТОВ «Виробничо-комерційне підприємство «Елемент» в Одесі.

Чоловік добре зарекомендував себе на робочому місці, і згодом йому запропонували працевлаштування.