Історії успіху: нова робота – новий досвід

Вже більше 20 років ПАТ «Укрпошта» надає споживачам високоякісні послуги у сфері поштового зв’язку, фінансових та інших загальнодоступних послуг. Компанія активно покращує сервіс та формує новий клієнтоорієнтований персонал.

Для пришвидшення та полегшення процесу добору кадрів фахівцями центру зайнятості у Маріуполі була організована презентація роботодавця — Донецької філії ПАТ «Укрпошта». Для спілкування з представником компанії були запрошені претенденти на роботу, що відповідають вимогам роботодавця. Оператор поштового відділення був однією з відкритих вакансій, яка потребує впевненого користування ПК, вміння спілкуватися з клієнтами, комунікабельності та клієнтоорієнтованості. Працювати в компанії можна й без попереднього досвіду, оскільки навчання проводиться безпосередньо на робочому місці.

Однією з претендентів стала маріупольчанка Олена, яка перебувала на обліку в центрі зайнятості. Жінка належить до категорії соціально уразливих як особа передпенсійного віку. Бажаючи знайти роботу, вона брала участь у різноманітних профінформаційних та профконсультативних заходах центру зайнятості, спрямованих на прискорення працевлаштування. Досвіду роботи оператором поштового відділення жінка не мала, та її привабила можливість навчання на виробництві.  У такому разі Укрпошта надає відповідне робоче місце, де можна здобути знання з трьох професійних напрямків, серед яких поштові та логістичні послуги, фінансові послуги та досвід у сфері торгівлі.

Після проходження остаточної співбесіди з керівництвом компанії Олена отримала бажану роботу, і зараз вона є частиною великої успішної команди.