Гвардійці підготували техніку до літа

«Залізному коню» влітку доводиться нелегко. Гарячий асфальт, дощ або спека, багато агресивного пилу та сильна вологість, іржа може з’явитися не лише на металевих, а й на пластикових поверхнях.  Що ж роблять гвардійці, аби техніка витримувала літній режим роботи?

«Перехід на весняно-літній сезон у нас є плановим. Кожен водій та технік знає, що саме треба замінити, підфарбувати. До техніки в районі проведення операції Об’єднаних сил – особлива увага. Вона вся активно експлуатується. Дуже часто — в умовах повного бездоріжжя. Отже, вона має діяти безвідмовно, й тому у період з 15 березня по 15 травня ми провели сезонне технічне обслуговування. Під час підготовки автобронетанкової техніки для експлуатації у літній період ми перевірили техніку в усіх підрозділах, результатами задоволені. Інакше й бути не могло в наших умовах: бойові завдання мають виконуватися беззастережно», – пояснив заступник начальника автомобільної служби старший лейтенант Сергій Мельник.

Під час огляду кожен водій має продемонструвати за першої ж вимоги керівництва, як працює автомобіль, чи має він усе необхідне для виконання завдань, а також представити свою роботу належним чином. Як говорять автомобілісти, так перевіряється й навченість особового складу.

За результатами перевірки гвардійці, які підготували свою техніку якнайкраще, будуть заохочені правами командира частини.

 Богдан Кондратов