Громадам Донеччини обіцяють підтримку в створенні та модернізації Центрів адмінпослуг

До 30 червня триває останній, четвертий раунд  відбору громад для участі у створенні та модернізації  Центрів надання адміністративних послуг у рамках Фази впровадження Програми «U-LEAD  з Європою».

Програма триватиме до 2020 року і передбачає підтримку створення або модернізації до 600 ЦНАП, насамперед, в об’єднаних територіальних громадах. Під час четвертого раунду будуть відібрані останні 150 учасників програми. Взяти участь у відборі можуть усі 24 регіони, включаючи Донецьку та Луганську області. Для цих двох регіонів передбачена інституційна підтримка та навчання персоналу.

Заявки на участь можуть подавати міста з населенням до 100 тис. жителів та ОТГ без обмеження максимальної кількості населення. Детальніше з умовами та правилами відбору можна познайомитись на сайті https://tsnap.ulead.org.ua/

«Громадам Донецької області пропонували взяти участь у другому раунді відбору Програми «U-LEAD  з Європою»,  — зазначає Артем Колодезний, радник з питань регіонального розвитку Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування. – Тоді від Донеччини відбір пройшли сім територіальних громад, з якими вже заключено меморандуми про співробітництво. Передбачаються навчальні поїздки, тренінги для співробітників ЦПАП та інша інституційна допомога в покращенні надання адміністративних послуг».

За інформацією Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування