Футбол: Змагання на кубок Авдіївського коксохімзаводу

На місцевому стадіоні Авдіївки футболісти з дитячо-юнацьких спортивних шкіл Донецької області провели матчі на Кубок генерального директора Авдіївського коксохімічного заводу Муси Магамедова. У змаганнях, присвячених 55-річчю Авдіївського коксохімічного заводу, взяли участь команди Ясинуватського району, Авдіївки, Торецька, селищ Орлівки та Новгородського.

Найбільш видовищною стала гра між командами «Шахтар» м. Торецьк та ДЮФА «Шахтар» м. Авдіївка. З першої до останньої хвилини зустріч тримала в напрузі не тільки гравців, але й чисельних уболівальників. Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів поля, проте у другій зустрічі  команда «Шахтар» м. Торецьк за майстерністю гри перевершувала дитячо-юнацьку футбольну команду смт. Орлівка і здобула впевнену перемогу з рахунком 8:0.

Матч за третє місце між командами «Шахтар» м. Торецьк та ДЮФШ «Хімік – Інкор і К» смт. Новгородське, завершився з рахунком 2:0 на користь гірників, дозволивши команді з Торецька  стати бронзовим призером.

Команди-призери були нагороджені пам’ятними подарунками та футбольними м’ячами. Також гравець команди «Шахтар» Микита Козаков був нагороджений у номінації «Кращій гравець».