ФАХІВЦІ ПФУ ПРАЦЮЮТЬ НАД ЯКІСТЮ РОБОТИ СУМІСНО З ОСВІТЯНАМИ

П’ятий рік поспіль подовжується співробітництво головного управління Пенсійного фонду області з кафедрою «Фінанси» Донбаської державної машинобудівної академії, де проводяться курси підвищення кваліфікації для пенсійної служби області.

За цей період часу підвищили рівень теоретичних знань і практичних навичок близько 1,0 тисячі працівників управлінь міст та районів області.

З 15 квітня місця за учбовими партами на тижневих курсах підвищення кваліфікації зайняли чергові 60 фахівців служби, що опікуються питаннями пенсійного забезпечення.

Відкриваючи курси, перший заступник начальника головного управління Тетяна Баранова та завідувач кафедри «Фінанси» Світлана Єлецьких звернули увагу на змістовне оновлення навчального плану, підкресливши, що зокрема для практичних занять спеціально підготовлено матеріали, взяті з останньої практики роботи всіх управлінь області.

До кінця поточного року пройдуть навчання за різними професійними напрямками ще 180 спеціалістів територіальних управлінь.

Для довідки: за період з грудня 2014 року до органів Пенсійного фонду області прийняті на роботу  (замість тих, хто звільнився) 1,7 тисячі людей. Загальна кількість працюючих за штатом — 1691 особа.