Дружківка запрошує на відбірковий тур Чемпіонату України Beauty Cup of Ukrainian East

9 червня у місті пройде Другий відкритий відбірковий тур Чемпіонату України з перукарського мистецтва, макіяжу та нігтьової естетики Beauty Cup of Ukrainian East 

Другий відкритий відбірковий тур Чемпіонату України з перукарського мистецтва, макіяжу та нігтьової естетики Beauty Cup of Ukrainian East пройде  у Палаці культури  «Етюд» за адресою:  м.Дружківка, вул.Соборна, 6, який проводиться за  підтримки дружківського міського голови Валерія Гнатенка,  Міністерства освіти і науки України.
Організатором виступає  Асоціація б’юті-чемпіонатів ABC. Нагадаємо, що в минулому році регіональний етап чемпіонату пройшов також в Дружківці. Поборотися за Чемпіонський титул туди  з’їхалися майстри з Дніпра, Костянтинівки, Добропілля, Бахмута, Полтави, Краматорська, Харкова, Слов’янська, Києва, Одеси, Миколаєва, Борисполя, Сєвєродонецька та Покровську.
Переможці представили наш регіон на Чемпіонаті України. Тож Дружківка запрошує 9 червня  креативних, амбіціозних та перспективних майстрів випробувати свої сили.