Дружківка продовжує роботу над профілем громади

У приміщенні молодіжного центру «Леся Хаб» відбулася зустріч учасників робочої групи з питань безпеки Форуму місцевого розвитку м. Дружківка.

Під час заходу представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій міста, Громадської та Молодіжної рад обговорили хід наповнення профілю громади, робота над яким розпочалася наприкінці 2018 року за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

Основні питання, опрацьовані під час зустрічі, включали SWOT-аналіз, офлайн-картування, визначення позитивних та негативних напрямків розвитку, комфортних та небезпечних, на думку присутніх, місць у місті.

Етап картування, робота над яким згодом розпочнеться, полягає у правильному позначанні на гугл-карті всіх об’єктів, розташованих на території міста. Відгуки про роботу підприємств, актуальна інформація для внутрішньо переміщених осіб та гостей міста, інфраструктура, сервіси, подальші перспективи розвитку Дружківки – саме таким буде профіль міста, що допоможе залучити інвесторів, а туристам — швидко зорієнтуватися та побачити всю привабливість  та відкритість міста.