Донеччина приєдналася до святкування Олімпійського дня

Вже стало доброю традицією в усьому світі до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету відзначати Олімпійський день. Це свято крокує різними містами України, об’єднує народ навколо вічних цінностей – миру, добра, єдності, взаєморозуміння та сприяє вихованню сильної нації та нових українських чемпіонів.

Мешканці Донеччини теж відзначають день створення Міжнародного Олімпійського комітету, відновлення сучасного олімпійського руху.

8 червня в місті Бахмут відбулося спортивне свято «Олімпійський день бігу». Захід був організований за сприяння Відділення НОК України в Донецькій області, управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, Федерації легкої атлетики Донецької області.

Майже сто прихильників спорту з міст Бахмут, Костянтинівка, Мирноград, Торецьк, Часів Яр взяли участь в масштабному спортивному святі. Захід був насичений різноманітними біговими програмами для дітей, юнаків та дівчат за віковими групами.

У легкоатлетичному забігу на 1000 метрів кожен намагався досягти фінішу першим, адже переможці та призери отримали в подарунок книгу «Перші кроки до здоров’я та довголіття», яку презентував президент НОК України Сергій Бубка під час свого нещодавнього візиту на Донеччину.

15 червня «Олімпійський день» пройде у Краматорську. У програмі заходу виступи черлідерів, руханка, бігова програма для людей з особливими потребами, молоді та дорослих.

Також будуть працювати спортивні локації, проходити вікторини і відкритий чемпіонат зі стрітболу.

Спорт – багатогранний і знову популярний. Серед великого числа його видів для кожного знайдеться улюблений. Тому на час проведення Всеукраїнського Олімпійського дня кожного року міста Донеччини перетворюються на справжню спортивну арену де свою майстерність демонструють більш ніж 20 спортивних секцій області: легка атлетика, футбол, настільний теніс, баскетбол, велоспорт, важка атлетика, художня гімнастика, скелелазіння, боротьба греко-римська, боротьба вільна, самбо, дзюдо, карате, тхеквондо, бокс та інші.

Віра ІЛЬЇНА