Добропільський район: Турбота про малечу є спільною справою

28 січня, після капітального ремонту будівлі, відновлено роботу дошкільного навчального закладу № 8 «Зірочка» Золотоколодязької сільської ради.

Окрім проведеної комплексної термомодернізації, що включала утеплення та заміну покрівлі, утеплення фасаду з облицювання, облаштування теплої підлоги в групах, були капітально відремонтовані всі внутрішні приміщення. Зокрема замінені всі електромережі, каналізаційні внутрішні споруди та виконані інші види робіт.

Творчо підійшли у Золотому Колодязі й до облаштування ігрових кімнат, спальних та інших приміщень, де проводять більшу частину свого часу маленькі вихованці ДНЗ.

«Під час проведення капітального ремонту в дитсадку використовувалися лише найсучасніші та найбільш якісні матеріали, — зазначає сільський голова Тетяна Сидоренко. — Але чи не найголовніше, щоб їх дизайн також позитивно впливав на формування естетичного смаку малечі. Отже, для кожного окремого приміщення були ретельно підібрані усі необхідні предмети побуту та матеріали, починаючи від штор на вікна, меблів і закінчуючи килимами та сантехнікою. Значна увага була приділена й кольоровому дизайну та сумісності різних кольорів та відтінків».

Для такого великого обсягу робіт були виділені кошти з місцевого бюджету в сумі 2 млн 654,9 тис грн. У Золотоколодязькій сільській раді вважають одним із найважливіших напрямків діяльності забезпечення належних умов для виховання та розвитку наймолодших жителів села. Тетяна Сидоренко переконана, що фізичне здоров’я є однією зі складових повноцінного розвитку дитини. Кожен із теперішніх малюків, за її словами, має стати насправді сучасною, гармонійно розвиненою особистістю. Отже, слід створювати належні умови для виховання дітей, їх естетичного виховання, формування вміння бачити, цінувати й оберігати красу рідного краю. «Адже любов до Вітчизни починається з любові до своєї Малої Батьківщини – місця, де людина народилася», — наголошує сільський голова.