До святкування Дня вишиванки долучилися військовослужбовці

Щороку у третій четвер травня відзначається День вишиванки — міжнародне свято, коли люди одягають вишиванку на роботу чи до навчального закладу, тим самим допомагаючи зберегти споконвічні народні традиції. Долучилися до святкування й гвардійці військової частини 3035, які завітали на День вишиванки до Слов’янської центральної бібліотеки.

Організатори заходу запевняють, що такий формат спілкування зближує людей. Для них це дуже важливо, бо бібліотека сьогодні є відкритим простором.

«Сьогодні українські захисники замість вишиванки вдягнені у військові однострої. Це може бути олива чи піксель, бо для нас дуже важливо продемонструвати солідарність з усіма українцями, які святкують День вишиванки. Більш того, наші військовослужбовці в індивідуальному порядку традиційно після служби вдягають вишиванку та святкують зі своїми рідними», – розповідає заступник командира військової частини 3035 по роботі з особовим складом Олег Фомін.

«Те, що вишиванку одягають у всьому світі, є великим надбанням української культури.  Ця дата є нагадуванням, що ми – Українці, а вишиванка — це код нації, це твоє я, це твоя ідентифікація, це твій оберіг. Не важливо, яка в тебе професія, всі ми – єдиний народ України», – зазначила завідувач відділу обслуговування центральної бібліотеки ім. Михайла Петренка Валерія Здебель.

Творчим подарунком для гостей свята цього дня став творчий виступ вихованців музичної школи.

Богдан КОНДРАТОВ