До програми з реконструкції за підтримки ADRA і ЮНІСЕФ увійшли сім шкіл Донеччини

Благодійна організація ADRA Ukraine і Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) реалізують проект капітального ремонту 7 навчальних закладів в Донецькій області.

«Щоб підвищити рівень безпеки дітей і підготувати навчальні заклади до нового навчального року, ADRA Ukraine за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) реалізує проект» Забезпечення доступу дітей та підлітків до безпечних і сприятливих умов «в 7 школах Донецької області», — йдеться в повідомленні на сторінці ADRA Ukraine в ФБ.

На ремонтні роботи чекають:

1. Маріупольська загальноосвітня школа I-III ступенів № 36 (заміна вікон та дверей, придбання спортінвентарю).

2. Бахмутська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 (ремонт 2 санвузлів, розробка проектної документації, виготовлення і монтаж пандуса).

3. Билбасовська загальноосвітня школа I-III ступенів Слов’янського району (облаштування антиковзаючого покриття і велопарковки).

4. Ільінівська спеціалізована школа I-III ступенів Костянтинівського району (облаштування тротуару, велопарковки і лежачі поліцейські).

5. Константинівський дошкільний навчальний заклад №31 «Мир» (ремонт санвузла; розробка проектної документації, виготовлення і монтаж пандуса, установка системи очищення води).

6. Добропільська загальноосвітня школа I-III ступенів (ремонт 2 санвузлів і заміна вхідних дверей).

7. Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів №20 військово-цивільної адміністрації Торецькому (ремонт їдальні).

Проект зосереджений на створенні комфортних і безпечних умов в навчальних закладах Донецької області, розташованих в населених пунктах уздовж лінії розмежування.

 Віра Ільїна