Дівчина-оператор захистила 11-річного хлопця від домашнього тирана

«Приїздіть скоріше, він мене душить», — захлинаючись від плачу, прокричала у телефонну слухавку дитина. В родині заявника вкотре виник конфлікт із п’яним вітчимом. До приїзду наряду поліції оператор залишалася з ним на лінії, змогла заспокоїти та скоординувала дії школяра.

Повідомлення надійшло до Єдиного аналітичного сервісного центру близько третьої ночі. Менше ніж за хвилину дівчина-оператор дізналася основні данні неповнолітнього та обробила виклик. Наряд «допомоги» був направлений за вказаною адресою.

Поки їхали поліцейські, спеціаліст з’ясувала, що 33-річний вітчим в стані алкогольного сп’яніння почав сваритися з матір’ю хлопця. Образливі слова та агресія перекинулися і на 11-річну дитину, яка не могла дати відсіч домашньому насильнику. Чоловік намагався вдарити та навіть душити пасинка. Схопивши телефон, потерпілий зателефонував на 102.

Рятуючись від агресора, в прохолодну погоду школяр вибіг на вулицю в піжамі. «Добре, що в шкарпетках»,- промовив маленький заявник, весь час переконуючи дівчину з колл-центру, що йому не холодно.

Мати з вітчимом залишилася у будинку. Жінка своїми силами намагалася приборкати тирана, проте крики, які було чутно у слухавку, говорили, що її дії марні.

Весь час операторка залишалася з хлопчиком на лінії, аби, хоч і на відстані, контролювати дії та бути впевненою, що неповнолітній у безпеці. Добрим, спокійним голосом, порадами та розмовою на різні теми дівчина змогла заспокоїти дитину до приїзду поліцейських.

Вже за 10 хвилин правоохоронці прибули на місце події, конфлікт було урегульовано.

Відділ комунікації поліції Донецькій області