Дітям подарували посмішку та гарний настрій

Співробітники сектору превенції Центрального відділу поліції завітали у гості до малечі Центрального районного центру соціальної реабілітації дітей з особливими потребами. Правоохоронці влаштували на території закладу поліцейську локацію, де дітки мали змогу відчути себе у ролі справжніх правоохоронців.

Ці діти завжди щирі та усміхнені, а їх очі сповнені тепла та надії. Ми розуміємо, що вони, як ніхто, потребують любові та підтримки. Тому сьогодні до мешканців центру соціальної реабілітації завітали наші поліцейські, які зробили для них цей день цікавим та веселим. Правоохоронці продемонстрували хлопчикам та дівчаткам спецзасоби, озброєння та транспортні засоби. Крім того, із «чотирилапою терапією» до школярів завітали й співробітники кінологічного центру ГУНП в Донецькій області. Діти навчалися дресирувати службових песиків та, здається, в кожного з них це добре вийшло.

Наприкінці заходу на дітей чекали ласощі у вигляді морозива.

Кожен малий мешканець закладу мав змогу зробити фото на згадку, та ми сподіваємось, що день повний вражень запам’ятається їм надовго.

Центральний відділ поліції Донецької області