ЦНАП у м. Дружківка: зареєструватися за місцем проживання – легко!

Кожна людина хоч раз у житті потрапляла в ситуацію, коли необхідно змінити місце проживання, тобто прописатися або виписатися. Раніше це було можливим переважно у паспортних столах, що, зазвичай,  займало чимало часу. 

Тепер все інакше: максимально спрощеним процесом реєстрації/зняття з місця проживання можна скористатися у Центрі надання адміністративних послуг, який функціонує  у Дружківці з грудня 2013 року. До речі, ця адмінпослуга є найпопулярнішою серед населення. Відвідування ЦНАПу принесе лише позитивні емоції! Тож пропонуємо інструкцію як швидко прописатися у Дружківці.

Прописка у Дружківці: куди їхати, кого брати?

Щоб прописатися або перепрописатися у Дружківці,вам варто у будній день поїхати до Центру надання адміністративних послуг, що розташований за адресою: вул.Машинобудівників, 64.

Хто має бути присутнім при подачі заяви на реєстрацію місця проживання? У стандартних випадках — лише дві особи:

— громадянин, який хоче прописатися за певною адресою (від нього потрібні лише оригінал паспорта та квитанція про сплату адміністративного збору);

— особа, що є власником квартири чи будинку, де хоче прописатися зазначений вище громадянин (потрібні його паспорт та правоустановчі документи на цю нерухомість (договір купівлі-продажу, дарування, свідоцтво про право власності, свідоцтво про право на спадщину та інші).

Від власника житла  знадобиться декілька  хвилин часу: перевірять документи, попросять надати згоду.

До речи, сплатити квитанцію можна тут же, у приміщенні ЦНАПу. На ваш вибір термінал самообслуговування: ПриватБанку та Ощадбанку.

 Як прописатися?

Зайшовши до просторого холу ЦНАПу, ви одразу побачите термінал, схожий на айбокс. За його допомогою та допомогою адміністратора на рецепції ви  отримаєте чек із номером щодо черговості обслуговування. Тут же вам  нададуть консультацію та допоможуть заповнити необхідну заяву.

Почекати виклику до робочого місця адміністратора можна на зручному дивані у секторі очікування.

Заява про реєстрацію місця проживання.

Що відбуватиметься далі? Коли на моніторі висвітиться ваш номер, який вказаний на чеку, приємний голос запросить пройти до відповідного столу. Адміністратор перевірить заяву, прийме за описом пакет документів та з’ясує прийнятний спосіб повідомлення про результат. Ваш паспорт заберуть для проставлення штампу про нове місце реєстрації та нададуть опис поданих документів, який  треба буде мати з собою у день отримання паспорта: на цьому аркуші надруковані ваші дані, номер мобільного телефону, а також вказано інформацію, на який час у вас забрали паспорт.

Коли забирати паспорт з новою пропискою?

Зараз на це потрібна одна доба. Тобто, якщо ви написали заяву сьогодні об 11:00, то завтра об 11:00 вже можете забрати паспорт з новим штампом. Зазвичай, на це йде навіть менше доби. Коли буде результат вам зателефонують за номером, який ви залишили для зв’язку.

Де та як забирати паспорт зі штампом про нове місце реєстрації?

Отримати  документи ви можете на рецепції без талонів та черги. Для цього треба тільки поставити особистий підпис за отримання документу.

Графік роботи ЦНАПу м.Дружківка:

-Понеділок, вівторок, четвер: з 9.00 до 16.00

-Середа: з 9.00 до 20.00

-П’ятниця: з 8.30 до 15.30

Прийом здійснюється без перерви на обід.

Вихідні дні: субота, неділя, святкові та неробочі дні.

Тепер дружківська прописка – ваша, і ви знаєте, як зареєструватися за місцем проживання.

Детальнішу інформацію можливо отримати за телефонами:

+38(095)80-70-765, (06267)5-32-67 та у приміщенні ЦНАП, за адресою: м.Дружківка,  вул. Машинобудівників, 64 або надіславши лист на електронну адресу:  cnap@druisp.gov.ua.