Чим живуть блокпости в районі проведення ООС

Заступник командувача Об’єднаних сил із питань застосування сил і засобів Національної гвардії України генерал-майор Віктор Ганущак оглянув стаціонарні блокпости, взводні опорні пункти та командно-спостережні пункти підрозділів Національної гвардії України в районі проведення ООС.

У ході робочої зустрічі Віктор Ганущак обговорив з командирами батальйонної та ротної груп проблемні питання, оглянув умови зберігання зброї та боєприпасів, перевірив місця зберігання продуктів та приготування їжі.

У їдальні одного із блокпостів, поблизу Мар’їнки, увагу привернули дитячі малюнки, якими була завішана вся стіна. Їх захисникам передали діти із різних шкіл усієї країни. Зі слів гвардійців, малюнки передають їм тепло та підтримку з усієї України та підкреслюють особливу відповідальність за майбутнє держави.

Спілкування пройшло в робочій та, водночас, доброзичливій атмосфері. По завершенню огляду офіцери управління подарували військовослужбовцям торт, подякували за старанність та зразкове виконання службових обов’язків.