Червоний Хрест відкрив кімнату психосоціальної підтримки в Костянтинівці

Травмовані люди втрачають здатність відчувати радість, а творчий процес дозволяє розблокувати її. Вони навчаються знову радіти, і це відновлює психіку, прокладає місток з важкого минулого у радісне майбутнє.

В рамках проекту психосоціальної підтримки учасники суспільної організації Червоного хреста відремонтували приміщення, у якому вже розпочала роботу кімната психосоціальної підтримки. Для реконструкції було виділено кошти міжнародною федерацією товариств Червоного Хреста й Червоного Півмісяця. Сам проект почав працювати з лютого цього року.

Ціль проєкту – допомога внутрішньо переміщеним особам, багатодітним сім’ям, а також особам, які опинилися у скрутних життєвих умовах.

У кімнаті психосоціальної підтримки для дітей влаштовуватимуть ігри, майстер-класи, уроки малювання та розважальні заходи, для дорослих – організовуватимуть групи самодопомоги та різноманітні майстер-класи. Всі ці активності зменшують психоемоційну напругу, тривогу від подій, що спричинили травми,відновлюють ресурси та налаштовують на позитивне світосприйняття, допомагають адаптуватися до життя.

«Ми не надаємо психологічну консультацію, а допомагаємо, так би мовити, по-людськи, пропонуємо цікаво провести дозвілля. В наш час, особливо через бойові дії, люди перебувають у складному стані, тому проєкт направлений на їх підтримку», – розповідає координаторка проєкту психосоціальної підтримки, волонтерка костянтинівської міськрайонної організації спільноти Червоного хреста Вікторія Бондарчук.

Люди, які хочуть долучитися до проєкту, мають спочатку зареєструватися. А запрошено їх буде за графіком відвідувань. Ніяких обмежень по віку немає.

Організація знаходиться у Костянтинівці за адресою: пр. Ломоносова, 101-а, на другому поверсі.

Віра Ільїна