Бахмутський район: Школи отримали нові автобуси

Сім шкільних автобусів загальною вартістю 9,9 млн. гривень отримали заклади освіти Бахмутського району.

Створення опорних шкіл та їхніх філій має спростити доступ учнів до знань. У 2017 році заплановане значне розширення кількості опорних шкіл, і наявність шкільних автобусів для підвозу учнів вбачається як фактор позитивного впливу на процес навчання.

«Сьогодні є питання не лише по врученню автобусів. Ми розпочали широкомасштабну програму щодо створення опорних шкіл: у 14 школах вже приступили до реконструкції та ремонтів, у семи роботи мають розпочатися. До кінця 2017 року в області має бути 40 опорних шкіл. У кожної опорної школи будуть філії, з яких в опорні школи повинні підвозитися діти. Від філій до опорних шкіл повинна бути хороша дорога. Цей напрямок також буде реалізований», — заявив голова Донецької ОДА Павло Жебрівський.

Процес придбання автобусів також продемонстрував переваги нової системи ProZorro. «Оскільки шкільні автобуси були закуплені через систему ProZorro, то це дозволило заощадити величезні кошти, — наголосив очільник області. -За ці гроші для району придбали пересувний рентгено-флюорографічний апарат та три позашляховики для медпрацівників. Усі автівки відповідають високим стандартам якості та слугуватимуть громаді не один рік».

Загальна вартість медичних автівок складає 4,43 млн. гривень.

Микита МАЛЮГІН