Бахмутський район: Капремонт мостового переходу завершать навесні

Міст через річку Бахмутка, що поблизу села Благодатне, планується відремонтувати до кінця травня цього року.

Як повідомили в облдержадміністрації, роботи розпочнуться з настанням сприятливих погодних умов та після надходження коштів.

Перехідний об’єкт у Бахмутському районі був зведений у далекому 1946 році на автодорозі загального користування місцевого значення. Міст має три прогонові будови та чотири опори. Довжина мосту складає 44,18 м, ширина проїзної частини – 7,5 м.

З 10 листопада 2016 року рух аварійним мостом закрили для всіх видів транспорту. Об’їзд транспортних засобів наразі здійснюється через місто Соледар та залізничну станцію Сіль.

Минулого року, до настання низьких температур повітря, мостовиками були виконані демонтаж існуючого металевого та перильного огородження, розробку застарілого дорожнього одягу проїзної частини, демонтаж металевого настилу тротуарів та  мостового полотна, зведеного з металевих та дерев’яних поперечин. Також проводилися роботи з улаштування металевої опалубки та арматурних каркасів для укріплення та подальшого бетонування.

За результатами відкритих конкурсних торгів капітальний ремонт споруди виконує  ТОВ «ВП МОСТ-1». Фінансування робіт забезпечується з обласного бюджету та за кредитні кошти, залучені у попередні роки під державні гарантії. Орієнтовна вартість капремонту складає 7 мільйонів гривень.